Філософія майбутнього – Bentley розповів про плани по розширенню лінійки моделей

Філософія майбутнього – Bentley розповів про плани по розширенню лінійки моделей

ПОДІЛИТИСЯ

Британський концерн поступово освоює нові для себе області. Довгі десятиліття компанія асоціювалася з розкішними купе або повнорозмірними седанами. Але в останні роки з’явився принципово інший за задумом кросовер Bentayga. А тепер представники концерну заявляють про те, що незабаром у англійського представника з’явиться повністю електрифікована модель. У своєму розлогому інтерв’ю, Стефан Сілафф, директор концерну по дизайну відкрив додаткові подробиці про майбутній Bentley EV.

Розвиток концепту

Про те, що англійський концерн буде дивитися в напрямку автомобілів на електричній тязі, стало зрозуміло ще в минулому році, коли в Женеві був презентований концепт EXP 12 Speed 6e. Цей же автомобіль пройшов стадію розробки і незабаром на дорогах повинні з’явитися тестові зразки. Однак, за словами представника компанії, це тільки початок.

«Ми вважаємо, що флагманом електричного підрозділу повинен стати більш об’ємний автомобіль. Я думаю, що це буде великий седан, здатний вмістити 4-5 осіб і достатню кількість багажу ».

Представлене купе має самобутній і разом з тим впізнаваний дизайн. Машина має фірмової світлотехнікою зі спареними фарами головного світла, однак інші деталі чітко дають зрозуміти, що це щось принципово нове. Футуристичний дизайн колісних дисків, фактурних бічних панелей і нетривіальне оформлення корми змусять обернутися кожного автолюбителя.

Крім цього Сілафф заявив про те, що це лише початок масштабного проекту. «Наступним кроком для нас є створення повністю унікального електромобіля, розробленого на власній платформі, сконструйованої спеціально під електричний двигун. Це допоможе не тільки розкрити додатковий потенціал, а й розв’яже руки дизайнерам компанії. Однак цей автомобіль залишиться вірним традиціям, які сповідує компанією – спортивний характер, що сусідить з зразковою розкішшю».

Bentley 3

Кругова порука

Варто сказати, що британські конструктори НЕ будуть розробляти проект з нуля, а використовують деякі напрацювання, які раніше впроваджували побратими по концерну VW. Так, проект PPE, яким займаються компанії Audi і Porsche, має безпосереднє відношення до електромобілів. Зокрема, їх перу належить платформа J1, яка лягла в основу відомого Porsche mission E.

Попередній генеральний директор Bentley, Вольфганг Дюрхаймер, вже заявляв про те, що компанія готова втілити в життя автомобіль на електричній тязі, в основі якого буде саме J1. Орієнтовно, силова установка Bentley EV буде видавати під 600 кінських сил, а запасу ходу вистачить на 500 км. Серед оригінальних інновацій – бездротова зарядка. Згідно філософії компанії – «брудні, зарядні кабелі несумісні з розкішними цінностями бренду».

Bentley 4

Поява на ринку

Що відносно термінів поставки на ринок, то тут поки немає конкретних даних. Адже потрібно налагодження нових виробничих ліній, зміна самого процесу. Однак керівництво вже сказало, що воно готовий вивести машину на дороги протягом наступного року, а до 2025-го року всі моделі обзаведуться також гібридними модифікаціями.

Ціна також не оголошена, але купе навряд чи буде дешевше своїх партнерів по компанії. Так що варто приготуватися до ціннику від 150-ти до 200-т тисяч у.о. Не виключено також, що автомобіль з’явиться в Україні, однак не раніше 2020 року.

Bentley 2

ЗАЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ