Економічна розкіш – скоро очікується дебют гібридної модифікації Bentley Flying Spur

Економічна розкіш – скоро очікується дебют гібридної модифікації Bentley Flying Spur

ПОДЕЛИТЬСЯ

У розумінні багатьох сучасних автолюбителів британська компанія Бентлі виробляє елітні і потужні машини, що славляться своєю розкішшю, динамічними характеристиками і чудовим комфортом. Але мало хто назве ці автомобілі економічними або екологічними – вони створювалися не з тією метою.

Однак, у світлі постійно посилюються норм щодо викидів, а також випуску з боку найближчих конкурентів гібридної моделі Porsche Panamera 4 E-Hybrid, керівництво компанії також прийняло рішення про розробку модифікації з бензиново-електричною трансмісією. Перші тестові зразки вже встигли засвітитися на дорогах загального користування.

Візуальні відмінності

Дизайн Bentley Flying Spur PHEV НЕ буде яскраво виділятися в порівнянні зі стандартними модифікаціями. Імовірно, автомобіль отримає перероблений передній бампер, оновлену решітку радіатора і злегка модифіковану корму. У салоні очікується поява іншого приладової панелі. Також візуально гібридна модифікація відрізняється оформленням корми – тут присутні дві «заправні горловини», одна з яких приховує зарядний порт для літієво-іонного акумулятора автомобіля.

Bentley Flying Spur 2

Технічні особливості

А ось в плані технічного оснащення автомобіль змінився досить помітно. Під капотом гібридної версії буде встановлений легкий 2,9-ти літровий агрегат V6, оснащений подвійним турбонаддувом. Для порівняння – той же Porsche Cayenne E-Hybrid хизується 3-х літровим мотором більшої потужності.

Однак в британській компанії пояснили свій вибір на користь агрегату меншого обсягу. Така силова установка має меншу вагу і кращої компонуванням. Це дозволило добитися оптимальної развесовки по осях, знизити неподресоренную маси, а також позитивно позначилося на керованості авто.

До всього двигун автомобіля має короткі ходи поршня, що дозволяє досягти досить високих показників потужності. Максимальний запас кінських сил становить 456 коней при моменті, що крутить на рівні 700 Нм. Це саме ті показники, які дозволяють Bentley Flying Spur PHEV не поступатися найближчому конкурентові Panamera 4 E-Hybrid.

Силова установка розроблялася з прицілом на майбутнє. Це означає, що модифікація зможе пересуватися виключно за рахунок електричної тяги. Запас ходу складе 50 кілометрів при русі на електромоторах. Це як раз дозволяє вписатися в строгі норми європейського та китайського законодавства по регулюванню викидів в атмосферу. Заповнення заряду до рівня 80 відсотків займе близько 40 хвилин.

Bentley Flying Spur 3

Початок глобальної стратегії

Старт продажів Бентлі Фляйн Спур Пхева призначено на початок наступного року. Саме тоді автомобіль з’явиться на європейському і китайському ринку. Українському покупцеві доведеться чекати трохи довше – аж до середини весни 2019 го.

Поки ж модель проходить фінальну стадію доопрацювання і тести по економічності згідно з новим стандартом WLTP, який вже надав «ведмежу послугу» багатьом моторам від концерну VW.

Даний крок є лише першим в плані глобального виконання стратегії по електрифікації моделей бренду. Скоро в лінійці з’явиться повністю електрифікований автомобіль, розроблений на новій архітектурі J1, яка також лягла в основу з Porsche Mission E через електричну архітектуру J1. Цей та інші електрифіковані автомобілі, в тому числі версії Continental GT і Bentayga, з’являться найближчим часом, а до 2025-го року кожна модель матиме гібридний або повністю електричний варіант.

Bentley Flying Spur 4

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ