Bentley анонсувала новий концепт

Bentley анонсувала новий концепт

ПОДЕЛИТЬСЯ

«Ювілейний» концепт продемонструє «бачення майбутнього Grand Touring» і подальший розвиток марки на найближчі 30 років. Про це глава Bentley Адріан Холлмарк і головний дизайнер марки Стефан Сілафф розповіли в інтерв’ю

«Це наше бачення майбутнього, не на 100 років, а, наприклад, на 30 років. Саме так ми бачимо розвиток Bentley. Ми не хочемо показувати космічний корабель, це повинен бути автомобіль, в якому легко впізнається Bentley », – сказав головний дизайнер Bentley.

За словами Сіллафа, розробка дизайну концепту почалася два роки тому. Щоб зберегти проект в секреті, невелика команда працювала в студії дизайну за межами штаб-квартири марки в Крю, але проект все ще далекий від завершення. Яким буде «ювілейний» протопип, Сіллаф не уточнив, зазначивши, що «у нього дуже інноваційний мову дизайну», який обговорювався з правлінням компанії протягом двох років. Надалі стилістика шоу-кара знайде своє відображення у новій серійної моделі.

Очікується, що «ювілейний» концепт буде спортивним купе, побудованим на основі концепт-кара EXP 10 Speed 6, який дебютував чотири роки тому на автосалоні в Женеві.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ