Білі ходоки: підключається гібрид Volkswagen Tiguan оголився перед дебютом

Білі ходоки: підключається гібрид Volkswagen Tiguan оголився перед дебютом

ПОДЕЛИТЬСЯ

«Чистий» альтернатива дизельним моторам Volkswagen


  • Десь в казковому лісі

Може бути десь в США вже весна, а у нас в Європі ще глибока зима. Ось в Швеції, наприклад, зараз взагалі самий час для проведення зимових автомобільних тестів. Засніженими дорогами снують туди-сюди автомобільні новинки в камуфляжі, відчуваючи свої можливості в холодну погоду. Ось і Volkswagen Tiguan не залишився в стороні. У ліс вивезли новомодний подкючаемий гібрид.

Однак, на відміну від більшості прототипів, Тігуан «оголився» і постав перед папараці зовсім неприкритим. Завдяки помітним на кузові знакам «PHEV» не залишилося сумнівів, що за версія популярного невеликого кросовера постала перед нами. У порівнянні з концептом Tiguan GTE, представленої ще в січні 2016 року, виробнича модель виглядає більш «ручний», трохи нудною і тому менш пригодницької, але, в цілому, виглядає дуже навіть непогано. Є відчуття, що передній бампер має деяку схожість з Golf GTE, але це не псує загальне відчуття, а добре поєднується із загальним дизайном.

Volkswagen Tiguan PHEV

  • Цифри говорять самі за себе

Грунтуючись на силовій установці концепту, очікуємо, що Tiguan PHEV отримає 2,0-літровий чотирициліндровий двигун потужністю 150 к.с. і 250 Нм крутного моменту. Електрична потужність повинна як і раніше виходити від двох електромоторів: 54-сильного двигуна спереду і 114-сильного двигуна ззаду. В цілому система повинна буде видавати близько 225 к.с. і прискорюватися до 100 км / ч приблизно за 6,5 секунди. Старт з місця забезпечується заднім мотором, а передній буде задіяні при необхідності. Для режиму EV є літій-іонна батарея ємністю 12,4 кВтг, якої повинно вистачати приблизно на 32 км чисто електричного пробігу. У гібридному режимі запасу ходу буде вистачати максимум на 930 км. Салон ми поки не побачимо з природних причин. Скажімо спасибі хоча б останнім фотках в білому.

Volkswagen Tiguan PHEV

  • Скільки чекати?

Одне поки до кінця не ясно, чи прийде підключається повнопривідний гібрид в Україні? Оскільки дизельні мотори йдуть, по всій видимості в минуле, ми сподіваємося, що VW зможе запропонувати нам гібридну альтернативу.

На жаль, нам, ймовірно, доведеться почекати, офіційного дебюту, щоб дізнатися всі подробиці цього «білого ходка». Є шанс, що Tiguan PHEV з’явиться в Женеві наступного тижня, але експерти припускають, що нам доведеться почекати до Пекінського автосалону в квітні.

Volkswagen Tiguan PHEV

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ