Автомобілі Hyundai і Kia отримають інтелектуальну систему очищення повітря

Автомобілі Hyundai і Kia отримають інтелектуальну систему очищення повітря

ПОДЕЛИТЬСЯ

Основним завданням Smart Air Purification є очищення повітря від ультрадрібних частинок. На відміну від звичайних систем очищення повітря, що працюють тільки при активації і протягом певного часу, Smart Air Purification працює постійно.

Використовуючи лазерні датчики, система автоматично контролює і очищає повітря в салоні, оцінюючи зміст ультрадрібних частинок і виводячи інформацію на центральний екран у вигляді 16-смугового індикатора. У відповідності зі стандартами Корейської екологічної корпорації, якість повітря може бути оцінений як Poor (незадовільно), Fair (задовільно), Good (добре) і Excellent (відмінно). Режим очищення активується електронікою при зниженні параметрів повітря до рівня «задовільно» і підтримується, поки вони не піднімуться до рівня «відмінно».

За заявою розробників «інтелектуальна система очищення» підвищує ступінь фільтрації дрібних часток з нинішніх 94% до 99%. Крім того, нова система фільтрації має функцію дезодорації на основі деревного вугілля і при необхідності може автоматично закривати автомобільні вікна.

Ще одна особливість Smart Air Purification – довговічний сенсор дрібного пилу, який використовує для вимірювання параметрів повітря лазерний промінь. Таке рішення дозволило уникнути основної проблеми традиційних систем очистки, вимірювальні лінзи яких поступово покриваються шаром дрібних частинок пилу і виходять з ладу. У Hyundai Motor Group кажуть, що їх система забезпечить високий рівень якості повітря як в умовах екстремальної спеки, так і холоду.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ