Жити майбутнім – на тестових полігонах помічена Audi TT 2019 го модельного...

Жити майбутнім – на тестових полігонах помічена Audi TT 2019 го модельного року

ПОДЕЛИТЬСЯ

Новий рік почався порівняно недавно. І багато автомобільних прем’єри, ще тільки мають відбутися. У той же час компанії зі світовим ім’ям вже будують довгострокові плани, працюючи на перспективу. Так, серед новин, цікавих для українського покупця, може бути поява закамуфльованого родстера Audi TT, який «мітить» вже в 2019-й роки.

Audi tt 3

Фейсліфтінг

Третє покоління дебютувало ще в 2013-му році і з тих пір пройшло вже чимало часу. Так що керівництво компанії вирішило провести невелику «підтяжку обличчя», трохи попрацювавши над дизайном Audi TT. Судячи зі шпигунських фото, екстер’єр не зміниться кардинально. Деталі, які піддадуться модернізації можна визначити по маскувальним наклейок, нанесеним на них.

В результаті можна припустити, що зміниться форма переднього бампера, який стане більш агресивним за рахунок розширених повітрязабірників. Орієнтовно, трохи зміниться структура головного світла. До того ж буде «переформатована» корми родстера. Ауді ТТ отримає оновлену кришку багажника і модернізований бампер. Інші деталі залишаться без змін.

Про внутрішнє оздоблення відомо і того менше. Інтер’єр Audi TT, швидше за все, збереже звичну стилістику, ставши лише більш сучасною в плані оснащення. Можна розраховувати на новітню розважальну систему і масу нових опцій. Однак поки ці припущення так і залишаються на рівні здогадок.

Audi tt 2

Легкі штрихи

Про технічні характеристики Audi TT після фейслифтинга теж відомо небагато. Очікується, що німецькі інженери ще «поколдую» над силовою установкою, поліпшивши її віддачу в зоні середніх і високих обертів, а також знизять витрата палива. Втім, навіть сьогодні модель може задовольнити вимоги просунутого драйвера.

Адже двигун, здатний видати 285 кінських сил при 380-ти нм крутного моменту, який взаємодіє з фірмовим повним приводом Quattro, а також 6-ти ступінчастою механікою або 7-ми ступінчастим автоматом, не викликає нарікань. Очікується також, що форсована модифікація Audi TT RS теж покращить свої показники з нинішніх 400 сил і 480-ти нм до 410 коней і 500 нм тяги відповідно.

Audi tt 1

Курчат по осені рахують

На жаль, міркувати про перспективи і особливості Audi TT після рестайлінгу конкретно поки не доводиться – надто мало інформації з цього приводу. Є лише кілька фотографій і «розмиті» очікування щодо його моторів. Зате більш-менш визначена дата показу широкій публіці. Після того, як автомобіль пройде всі необхідні тести на полігонах, де будуть виявлені всі його недоліки і виключені ще до виходу в серію, Ауді ТТ буде презентовано на автосалоні.

Audi tt 5

Найбільш підходящим за термінами і місцем для цієї події є Паризький автосалон в жовтні 2018 го. А, орієнтовно, вже до весни 2019 го родстер з’явиться в салонах офіційного дилера. Спочатку продажі стартують в країнах Старого Світу, а потім Ауді ТТ добереться і до України – його поява тут лише питання часу. Правда, поки залишається лише стежити за новими подробицями щодо проекту. І ми будемо першими, хто повідомить вам корисну інформацію.

Audi tt 6

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ