Розширення модельного ряду – Audi SQ3 скоро з’явиться на ринку

Розширення модельного ряду – Audi SQ3 скоро з’явиться на ринку

ПОДЕЛИТЬСЯ

Сучасний покупець став надто вже примхливим. Найменше невідповідність його високим запитам і він вже не буде купувати цікавить його автомобіль. Адже потенційні конкуренти здатні запропонувати саме те, що він бажає. Тому виробники намагаються вгадати всі можливі бажання власника і намагаються максимально урізноманітнити свій модельний ряд.

Яскравим прикладом є концерн VW, який володіє найбагатшою плеядою моделей, серед сучасних виробників. Останнім часом акцент зроблений на компактні кросовери з технологічними моторам, яскравою зовнішністю і багатим оснащенням. Але дочірнє підприємство Audi вирішив додати «щіпку перцю» у цей калейдоскоп. Зараз на тестових полігонах проходять доведення спортивні модифікації невеликого позашляховика Ауді З ку 3.

audi-sq3-005

Основні зміни

Головною подією для оновленої моделі стане майбутня зміна платформи. Справа в тому, що попередня версія позашляховика мала в основі конструкцію PQ35, яка робила її далеким родичем Volkswagen Golf Mk5. Новий же автомобіль отримає візок з індексом MQB A1, що спричинить за собою ряд змін.

По-перше, це збільшення колісної бази. Орієнтовна надбавка може скласти до 5-ти сантиметрів. Таке рішення дозволило вигадати більше місця в салоні Audi SQ 3, особливо для пасажирів другого ряду. До того ж плавність ходу по неідеальним дорогах набагато вище саме у довгобазних варіацій.

Другим моментом є універсальність платформи. Її конструкція спочатку дозволяє встановлювати різні типи приводів (передній, повний), а також різноманітні мотори, включаючи електричну силову установку.

А спортивна модифікація Audi SQ3 отримає додатково спортивний обвіс з потужним переднім бампером, оснащеним масивними повітрозабірниками і значним сплиттером. Ззаду ж авто можна дізнатися за оригінальним бамперу і здвоєним патрубків вихлопної системи, що виглядає з-під нього.

audi-sq3-011

Спорт і суперспорт

Німецькі інженери подарували Audi SQ3 високотехнологічний двигун з відмінними технічними характеристиками. Під капотом кросовера встановлений 2-х літровий чотирициліндровий мотор з турбіною. Його питома потужність складе 306-ть коней, що можна порівняти з показниками хеетбека S3. Як і годиться позашляховику, привід на всі чотири колеса здійснюється за допомогою фірмової системи Quattro, а восьмиступінчастою автоматична коробка передач DSG здатна перемикати швидкості без розриву потоку потужності за рахунок подвійного зчеплення.

Представники концерну заявили про те, що потенціал мотора не розкритий повністю і володіє додатковим запасом потужності. Його не стали форсувати далі, так як незабаром очікується поява гоночної модифікації Audi RS Q3, яка буде змагатися з компактним кросовером зі Штутгарта – mercedes AMG GLA45. В такому випадку, бензиновий агрегат здатний видати потужність понад 400 кінських сил.

audi-sq3-017

Швидка поява

Презентація стандартної версії Q3 відбулася на Женевському салоні цього року. А до свого покупці модель добереться в другій половині 2018 го. Початок продажів Audi SQ 3 очікується до кінця року, а ось RS Q3 з’явиться тільки до 2019-го. Вартість спортивної модифікації поки що не оголошена, але, з огляду на все фактор, ціна Ауді З Ку 3 в Україні буде не менше 40 тисяч у.о.

audi-sq3-003

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ