Бензинова незалежність – кросовер Audi e-Tron буде представлений зовсім скоро

Бензинова незалежність – кросовер Audi e-Tron буде представлений зовсім скоро

ПОДЕЛИТЬСЯ

Тут варто перефразувати формулу, відому вже понад століття: «Бензинова незалежність – це вільний ринок плюс електрифікація всіх автомобілів». І якщо спочатку позашляховики повністю на електричній тязі здавалися неспроможним, то з ростом відповідних технологій, вже зрозуміло, що скоро такі моделі будуть займати вагому частину ринку.

Причому, про це задумалися не тільки спеціалізовані компанії типу Tesla з їх моделлю Х, але і серйозні німецькі корпорації. Фірма з Інгольштадта дуже серйозно націлилася на даний сегмент. У планах компанії – випустити вісім нових електричних моделей до кінця десятиліття. І найпершим дебютом буде повністю електричний Audi e-tron, про який далі і піде мова.

Audi E-tron 3

Ставлячи серйозну планку

По суті, новий Ауді Е-трон – це пробний крок у сферу електрифікації авто, який є відповіддю Audi на уповільнення попиту на дизельні моделі в Європі і прагненням VW Group встигнути відреагувати на нові віяння.

Також очікується, що новий Audi E-Torn в конкурентів матиме Tesla Model X і Jaguar I-Pace, з якими буде боротися на стратегічно важливих ринках Азії і Північній Америці. Однак варто сказати, що німецька компанія дещо відстає від суперників. Той же британсько-індійський кросовер буде показаний вже на автосалоні в Женеві, а в продаж надійде вже до початку літа.

З огляду на те, що проект ще на стадії розробки, початку продажів Audi E-tron в ці ж терміни чекати не варто. Втім, конструктори планують істотно наблизити дату дебюту, вдавшись до уніфікації там, де це можливо.

Audi E-tron

Надолужуючи згаяне

Позашляховик розроблений на адаптованої версії платформи MLB, яка також лягла в основу моделей Q5 і Q7. Повні технічні характеристики Audi e-tron поки не розкриваються, але вже зрозумілі певні деталі. Так, авто буде оснащено трьома електродвигунами, один з яких буде розташований на передній осі, а два інших – на кожному із задніх коліс.

Компанія раніше підтвердила, що вона націлена зробити автомобіль дійсно практичним. Наприклад, запас ходу Audi E-tron на одній зарядці складе приблизно 500 км. Технічні характеристики Ауді Е-трон складуть близько 496 к.с. потужності і 800 нм крутного моменту. Ці показники дозволять добитися динаміки на рівні 4,5 секунди до сотні.

Audi E-tron 2

І милий особою

Зовнішній вигляд Audi E-tron взяв за відправну точку концепт, показаний вперше в 2015-му році і переробив його в відповідно до фірмового стилю компанії. Над проектом працював дизайнер Марк Ліхтей, який подарував позашляховику унікальну передню оптику і іншу радіаторну решітку, щоб автомобіль виділявся серед своїх побратимів Q5 і Q7.

Відмінними рисами є і скошена лінія даху, що не тільки надає спортивний силует кросоверу, а й здійснює ряд корисних дій. Завдяки їй, а також ретельно пророблений формі бічних панелей, коефіцієнт аеродинамічного опору Audi E-tron складе всього 0,25 Сх, що дозволить поліпшити показники акустичного комфорту і збільшити запас ходу.

Audi E-tron 4

Про салон відомо не так багато. Очікується, що інтер’єр Audi E-tron буде схожий з моделями Q5 в найбагатшій комплектації, де розташований фірмовий «віртуальний кокпіт». Втім, більше інформації стане відомо після офіційного представлення, яке відбудеться вже в найближчі місяці. Серед очікуваних подробиць – не тільки цін Audi E-tron, але і доля більш спортивною концепт-моделі Coupe-SUV в стилі e-tron Sportback, яка була показана в минулому році.

Audi E-tron 1

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ