Привід для радості – Audi A6 представлений в новому обличчі

Привід для радості – Audi A6 представлений в новому обличчі

ПОДЕЛИТЬСЯ

Так уже склалося, що вітчизняні покупці з великою любов’ю ставляться до бізнес седанам. А в сучасному світі апологетами цього жанру є саме німецькі моделі. Німецький тріумвірат в особі Mercedes, BMW і Audi зі змінним успіхом змагається за звання самого-самого. І зовсім недавно компанія з Інгольштадта зробила свій хід, презентувавши новий Audi A6.

Audi 2

Вектор зміни

Дизайн Ауді А6 придбав нові риси, які зробили його образ більш виразним. Фронтальна частина залишилася впізнаваною, хіба що восьмикутна решітка радіатора стала ширше, щоб підкреслити близьку спорідненість з розкішним седаном А8. Візуально даху стала трохи вище, а моторний відсік – більше, що додало динаміки в образ. Завдяки грамотним змін коефіцієнт аеродинамічного опору був знижений з 0,26 Сх до 0,24 Сх, що сприятливо позначилося на акустичному комфорті і економічності авто.

Серед інших нововведень – матричні фари з лазерним дальнім світлом, прекрасно висвітлює дорогу в темний час доби і легкосплавні колісні диски, розмірністю від 17-ти до 21-го дюйма. Габарити Audi A6 теж трохи змінилися. Нова модель буде на 7 мм довший, а колісна база збільшиться на 12-ть мм. При цьому, завдяки новій компонуванні, місця в салоні відчутно додасться. Так, приріст простору складе 21 мм в довжину. Крім того, стане більше місця над головою, в області плечей і ліктів. А ось багажник на 530-ть літрів залишиться без змін.

Audi 3

Інтер’єр включає в себе новітню систему управління MMI Touch від Audi, вперше продемонстровану в A8. Для стандартної комплектації Audi A6 пропонується простий 8-ми дюймовий дисплей, а просунуті модифікації, оснащені системою MMI Navigation plus, використовують 10,1-дюймовий екран для мультимедіа і 8,6-дюймовий дисплей для другорядних функцій. Також є опція у вигляді цифрової приладової панелі Virtual Cockpit, діагоналлю 12,3 дюйма.

Багатшим стало і оснащення авто. Наприклад, покупці можуть замовити Audi Connect Key – функцію, що дозволяє управляти автомобілем з декількох різних смартфонів, включаючи команди блокування, розблокування або безключового доступу. Також технології включають самообучающуюся навігацію, яка може оцінити завантаженість маршрутів в реальному часі, зіставити всі ризики і обчислити найбільш зручний варіант. Системи безпеки включають величезний список з 38-ми різних програм, в тому числі і напівавтономного водіння.

Audi 4

Очікувана прем’єра

Новий Audi A6 також стане першим автомобілем концерну, який пропонує гібридні технології для кожного мотора. Чотирициліндрові двигуни будуть використовувати просту систему, що дозволяє пересуватися на електричній тязі зі швидкістю до 20-ти км / год. Audi стверджує, що це знизить викиди на 4 г / км CO2 при нормальному водінні. Двигуни V6 використовують більш просунуту систему, з’єднану з літієво-іонною батареєю, яка може відновлювати заряд за рахунок енергії гальмування. Це знизить витрата палива, а викиди стануть менше на 10 к / км.

Всього для авто запропоновано кілька різних варіацій моторів. Першим буде 2-х літровий дизельний агрегат, здатний розвинути 201 силу. Варіант на три літри буде пропонуватися з двома різними ступенями форсировки – на 228 або 286 сил. Мотор V6, об’ємом 3,6 літрів і потужністю 335 сил буде відстоювати честь бензинових агрегатів. А пізніше з’явиться і 2-х літрова версія.

Крім переробки двигунів, модернізація торкнулася і ходову частину Ауді А6. Седан має різними варіантами – від стандартних пружин до адаптивних амортизаторів або пневматичної підвіски. Кожна технологія зазнала суттєвої переробки з метою поліпшити комфорт пересування по дорогах різної якості.

Audi 6

Близький дебют

Офіційні ціни Audi A6 ще не оголошені – презентація автомобіля відбудеться лише в березні на автосалоні в Женеві. Там же буде озвучена і інформація по вартості седана. А до своїх споживачів автомобіль добереться вже в червні цього року.

Audi 5

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ