Audi RS7 став найшвидшим бронемобілем в світі

Audi RS7 став найшвидшим бронемобілем в світі

ПОДЕЛИТЬСЯ

Американський виробник броньованих автомобілів AddArmor і тюнінг-ательє APR представили новий проект – броньований Audi RS7 з рівнем захисту за класом В4. Своє творіння автори називають «найшвидшим броньованим автомобілем у світі»: з місця до 96 км / ч броньований ліфтбек розганяється за 2.9 секунди, максимальна швидкість становить 325 км / ч.

Під капотом у броньованого Audi RS7 модернізований чотирьохлітровий бензиновий двигун V8 з двома турбінами, віддачу якого підвищили до 771 к.с. і 1085 Нм.

Ліфтбек може забезпечити захист пасажирів від пострілів стрілецької зброї, в тому числі від попадання патронами .44 Magnum. Всі внутрішні панелі автомобіля посилені полікарбонатними вставками, які в 10 разів міцніше балістичної сталі, але при цьому на 60 відсотків легше. Вікна виготовлені з «багатошарової суміші полікарбонату і балістичного скла», передня частина кузова посилена, щоб можна було таранити інші автомобілі. В оснащення також увійшли шини які не бояться проколу, балон з сльозогінним газом, система димової завіси, світлошумові гармати, сліпучі авіаційні ліхтарі, дверні ручки б’ють сторонніх електричним струмом.

Крім того, в арсеналі ліфтбека є система виявлення мін / вибухів, кругова система нічного бачення, «блок виявлення надлишкового тиску з бортовими протигазами і повітряними баками для подачі відфільтрованого свіжого повітря для дихання» і біометричні стійки для вогнепальної зброї в багажнику. З таким спорядженням і бронею захищений Audi RS7 Sportback всього на 91 кг важчий за стандартної моделі.

Замовлення на броньований Audi RS7 вже приймаються. Вартість захищеного автомобіля – 205 тисяч доларів США, тобто на 91.1 тисячу більше, ніж у стандартної моделі. При цьому в AddArmor заявляють, що вартість пакета доробок становить 28 тисяч доларів.


ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ