Ураган у плоті – німецька компанія ABT підготувала скажений універсал на основі...

Ураган у плоті – німецька компанія ABT підготувала скажений універсал на основі гарячої моделі Audi RS6 Avant

ПОДЕЛИТЬСЯ

Цікаво, які автомобілі потребують тюнінгу? Напевно ті, які можна і потрібно допрацьовувати. Величезною популярністю користуються американські мускул-кари, японська класика або німецькі спортивні моделі. Але коли мова йде про суперсучасному універсалі, що володіє найпотужнішим мотором, здатним видати 605 кінських сил, як бути тут?

По суті, останній Audi RS6 Avant є прекрасною машиною з відмінною тягою і керованістю. Що тут допрацьовувати? Але інженери ательє АВТ знайшли відповідь на це питання. Вони зробили цей унікальний універсал, який не тільки швидше і могутніше исходника, але ще і економічніший.

Візуальне озеленення

Перш за все, автомобіль змінився зовні, отримавши оригінальний спортивний обвіс з модифікованим переднім бампером. Його збільшений спліттер а також розширені повітрозабірники не тільки позитивно позначаються на аеродинаміці, але і більш ефективно охолоджують радіатор, а також передні гальмівні диски.

Додатково автомобіль обзавівся невеликими зябрами на передніх крилах, акуратними бічними спідницями, а ззаду дещо змінилася форма бампера. До всього, Audi RS6 Avant ABT хизується оригінальною розфарбуванням. На сріблястий кузов нанесли унікальний візерунок, що поєднує чорний і зелені сегменти. А легкосплавні 21-дюймові колеса взуті в спортивні шини, бокова частина яких також має зелений відтінок.

Audi RS6 E 2

Найцікавіше

Варто сказати, що зелені мотиви – це неспроста. Audi RS6 Avant ABT «позеленів» не тільки зовні, але і в технічному плані. Справа в тому, що суперуніверсал відтепер став гібридом. Та ще й яким. На допомогу потужному 4-х літровому бензиновому двигуну з двома турбінами прийшла літій-іонна батарея, ємністю 13,6 кВт * год. В результаті переробок універсал обзавівся модернізованої випускною системою, а також переробленої трансмісією, яка навчилася взаємодіяти з новою установкою.

В результаті тюнінга значно зросли технічні характеристики Audi RS6 Avant ABT. Максимальна потужність моделі склала 1018 кінських сил, що на 413 сил більше, ніж у стандартної версії. А момент, що Крутить склав тисячу двісті дев’яносто один Нм (+591 Нм). Динаміка теж підросла. Першу сотню автомобіль розмінює вже через 3,3 секунди (-0,4 секунди). А максимальний показник швидкості складе 320 км / ч проти обмежених 250-ти у звичайній модифікації.

Як і належить компанії, Audi RS6 Avant ABT має фірмовий повний привід Quattro, який взаємодіє з блокується диференціалом Torsen, а також 8-ми ступінчастою коробкою передач, яка оснащена двома комплектами зчеплення. Також автомобіль отримав занижену спортивну підвіску з пружинами H & R і інші настройки рульового управління.

Пробний етап

На жаль, модель Audi RS6 Avant ABT являє собою лише експериментальний прототип, який повинен показати, на що здатні гібридні автомобілі. Компанія не планує продавати його на ринку. Адже ціна такого Audi RS6 Avant ABT явно вийшла б за межі 200 тисяч у.о. Правда, навіть тоді знайшлися б фанати, які бажають придбати дану модель.

Audi RS6 E 3

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ