Audi R8 нового поколения сохранит мотор V10

Audi R8 нового поколения сохранит мотор V10

ПОДЕЛИТЬСЯ

Розробники флагманського суперкара Audi R8 третього покоління постараються зберегти для моделі фірмовий «атмосферник» V10. Про це глава Audi Sport Олівер Хоффман розповів в інтерв’ю Autocar, зазначивши, що такий мотор «корисний для електрифікації». Він може бути доопрацьований і використаний в гібридну силову установку. За слова Хоффмана, їм ще належить визначити, який тип трансмісії буде найбільш підходящим для таких автомобілів, а також які двигуни найкраще підходять для електрифікації.

«V10 – це символ, і унікальна пропозиція в цьому сегменті. Саме за цей мотор наші клієнти люблять нинішній R8 – сказав глава Audi Sport.

Раніше повідомлялося, що очікуваний в 2022 році Audi R8 третього покоління буде повністю електричним, що може означати кінець використання німецькою маркою мотора V10. У той же час інші бренди Volkswagen Groupe, зокрема Lamborghini, збережуть мотор V10, хоча і в складі гібридної силової установки. Імовірно, таку силову установку Audi R8 нового покоління отримає поряд з повністю електричної.

Як повідомив Хоффман кілька днів тому, Audi Sport розглядає можливість випуску екстремального дорожнього купе Audi R8 GT3. «Двухдверка» побудують на шасі GT3 з оновленою підвіскою, гальмівною системою і модифікованою системою Quattro AWD, аналогічної BMW xDrive.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ