Audi представила оновлене сімейство A4

Audi представила оновлене сімейство A4

ПОДЕЛИТЬСЯ

До оновленню Audi A4 компанія підійшла грунтовно. Замінено практично всі кузовні панелі, за винятком даху, капота і дверей / кришки багажного відділення. Стандартної для сімейства стала радіаторна решітка з горизонтальними лініями, крос-версія Allroad отримав сітку з вертикальними прутами, автомобілі зі спортпакетом S line – сітчасту. У базовій комплектації оновлені «четвірки» пропонуються зі світлодіодними фарами. За доплату доступна матрична оптика, автоматично змінює світловий пучок.

Основне оновлення салону – 10.1-дюймова мультимедійна система MMI наступного покоління з підтримкою управління голосом і жестами. Місце колишнього блоку управління «мультимедійки» на центральному тунелі зайняло відділення для «дріб’язку».

Цікаво, що можливості системи можна легально розширювати вже після покупки машини, додаючи нові, причому деякі з них мають безкоштовний тестовий період. Нова медіасистеми дозволяє налаштувати доступ зі смартфона, а навігатор може обмінюватися інформацією з вуличною інфраструктурою по протоколу Car-to-X для проїзду перехресть по так званій «зеленій хвилі». Базові прилади, як і раніше, аналогові, віртуальна комбінація з 12.3-дюймовим екраном і проекційний дисплей пропонуються в якості опції.

Бензинова лінійка представлена турбочетвіркою 2.0 TFSI в трьох ступенях форсування для версій 35 TFSI (150 л.с.), 40 TFSI (190 л.с.) і 45 TFSI (245 л.с.). Всі вони доповнені 12-вольтовим стартер-генератором, який знижує витрату палива приблизно на 0.3 л / 100 км. «Дизелів» два: 2.0-літровий потужністю 190 к.с. для модифікації 40 TDI і 3.0-літровий V6 потужністю 231 к.с. для 45 TDI. Пізніше в гаму повернуться модифікації 30 TDI (136 к.с.) і 35 TDI (163 к.с.) з дефорсованим 2.0 TDI, доповненим 12-вольтовим стартер-генератором.

Також на європейському ринку буде доступна «заряджена» версія Audi S4 з турбодизелем V6 3.0 (347 к.с.), який має електронаддув і 48-вольтовий стартер-генератор, який живиться від встановленого в багажному відділенні літій-іонного акумулятора.

Механічна коробка передач збереглася тільки в версії 35 TFSI (150 л.с.), «дизель» V6 поєднується з восьмиступінчастою «автоматом», всі інші версії оновленого сімейства комплектуються семиступінчастим “роботом” S tronic. Варіантів підвіски чотири: стандартна, спортивна, адаптивна (дорожній просвіт зменшений на 10 мм), а також адаптивне спорт-шасі. В останньому випадку дорожній просвіт зменшений на 23 мм. Для версії Audi A4 Allroad передбачена своя підвіска, а дорожній просвіт збільшений щодо базового на 35 мм.

В Європі прийом попередніх замовлень на оновлені Audi A4 стартує в кінці цього місяця. Поставки Audi A4 Allroad почнуться влітку, решта надійдуть восени. У Німеччині ціни стартують від 35 900 євро.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ