Audi представила футуристичний електрокар AI: Me

    ПОДЕЛИТЬСЯ

    Представлений в Шанхаї шоу-кар Audi AI: Me є наступним етапом розвитку «автономного міського автомобіля майбутнього». У вигляді нинішнього дебютанта багато спільного з безпілотним концептом Audi AIcon, прем’єра якого відбулася в 2017 році у Франкфурті. У обох автомобілів виступаючі колісні арки, візуально підкреслені рельєфними виштамповками, і витягнута віконна лінія. Величезне лобове скло, панорамний дах і заднє скло візуально здаються однією цільною конструкцією, що дозволяє пасажирам милуватися навколишніми пейзажами. Передню частину кузова прикрашає спеціально розроблена світлодіодна оптика, функції традиційних задніх ліхтарів виконує світлодіодна смуга, встановлена ​​усередині заднього скла. На задньому бампері красується значок «e-tron».

    Габаритна довжина концепту – 4300 мм, ширина – 1900 мм, висота – 1520 мм, розмір колісної бази – 2770 мм. Незважаючи на невеликі габарити Audi AI: Me може запропонувати просторий салон, самими традиційними елементами якого є рульове колесо і педалі, залишені на той випадок, якщо водієві доведеться взяти керування на себе. Салон шоу-кара укомплектований двома передніми сидіннями і комфортним заднім диваном, і декорований натуральним деревом.

    У рух Audi AI: Me призводить встановлений на задній осі 170-сильний синхронний електромотор, який живиться від акумуляторної батареї, а ємністю 65 кВт ∙ год. Даних про запас ходу немає. Чи не озвучені і динамічні характеристики електрокара. Як відзначили в компанії, цифри прискорення і максимальної швидкості не мають значення, оскільки автомобіль буде більшу частину часу пересуватися на швидкості від 20 до 70 км / ч.

    ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ