Audi відкликає кросовери e-tron

Audi відкликає кросовери e-tron

ПОДЕЛИТЬСЯ

Причиною відкликання кросоверів Audi e-tron стала проблема з герметизацією акумуляторної батареї, виявлена ​​інженерами марки в п’яти автомобілях. Жодного реального інциденту поки не відбулося.

За словами представника компанії, виявлена ​​проблема з ущільненням силового кабелю на ділянці між акумуляторами і зарядним портом. Якщо з якоїсь причини на кабелі накопичується волога, вона може протекти всередину акумуляторної батареї, i викликати пожежy.

Власників потенційно небезпечних автомобілів Audi e-tron запросять в дилерські центри марки. В цілому відкликання торкнеться 1644 електрокарів, частина з яких ще не доставлена ​​власникам. Відкликати автомобілі для перевірки і усунення несправності дилерські центри почнуть в серпні 2019 року.

Як повідомляється, власники «проблемних» Audi e-tron можуть продовжувати ними користуватися, але якщо на приладовій панелі загориться жовта сигнальна лампочка батареї, повинні зупинитися і викликати евакуатор. При цьому підкреслюється, що заряджати батарею можна. За словами представників Audi, нова партія електромобілів e-tron позбавлена ​​даної проблеми, і компанія постарається доставити їх якомога швидше.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ