Audi почне продавати автомобілі через інтернет

Audi почне продавати автомобілі через інтернет

ПОДЕЛИТЬСЯ

Пілотний проект буде реалізований на платформі, яку Audi використовує для онлайн-продажів старих автомобілів з осені 2017 року. Замовити ексклюзивне спорткупе Quantum Grey Edition можна вже 5 червня. Весь тираж – 99 автомобілів – планують продати на європейському ринку. У Німеччині новинка буде коштувати 62 305 євро, що на 18 455 євро дорожче базового купе і на 7 305 євро дорожче «гарячого» Audi TTS.

Відомо, що від базового купе спеціальна версія Audi TT Quantum Grey Edition відрізняється матово-сірим забарвленням кузова і червоними декоративними акцентами в салоні. Список обіцяного «спеціального обладнання» не уточнюється. Під капотом 2.0-літровий TFSI потужністю 242 к.с., що поєднується з семиступінчастим “роботом” S tronic з двома зчепленнями і повним приводом.

Автомобіль доставлять власнику в будь-яку точку Німеччини. Отримати детальну інформацію про автомобіль і допомогу в оформленні замовлення можна у спеціального консультанта по онлайн-продажу. Він же відправить живі зображення автомобіля, в тому числі мотора, багажника і салону.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ