Краса в квадраті – Aston Martin представив новий суб-бренд Lagonda

Краса в квадраті – Aston Martin представив новий суб-бренд Lagonda

ПОДЕЛИТЬСЯ

Уже багатьма дослідженнями було доведено, що автомобілі частіше вибирають не за технічними якостями, а за зовнішнім виглядом. Адже «зустрічають саме по одягу». Прийнято вважати, що найкрасивішими авто є італійські моделі, однак на Туманному Альбіоні є суперник, здатний битися з ними на рівних. Це Aston Martin. Навіть шеф компанії заявив про те, що вони «ніколи не торгували красою в пику зайвої функціональності і продуктивності». Саме Астон Мартін справляв враження найвишуканішого, витонченого і аристократичного автомобіля Старого Світу.

Але часи змінюються і для того, щоб бути в тренді, кожен виробник зобов’язаний мати в своєму арсеналі електромобілі. Британський виробник же прагне зберегти класичний підхід, тому оголосив про запуск нового суб-бренду під назвою Lagonda.

Lagonda 3

Роздуми керівництва

 На Женевському автосалоні головний виконавчий директор компанії сказав: «Багато виробників намагаються впровадити свої електричні моделі в уже існуючий ряд. Це викликає істотну плутанину. Практично до кожного найменуванню просто додається абревіатура EV. Ми ж вирішили створити власне електричне підрозділ з новою назвою ».

Також на автосалоні був продемонстрований концепт першої моделі підрозділу. Очевидно, що первістком стане розкішний електричний кросовер. В основу машини лягла платформа, запозичена у позашляховика Aston Martin Varekai, дебют якого відбудеться трохи раніше. Конструкція зроблена таким чином, що повзволіт вмістити в підпільному просторі масивну літій-іонну батарею з запасом ходу на 650 км.

Такий підхід дозволить не тільки знизити витрати на розробку, але також знизить центр ваги, що сприятливо позначиться на керованості авто. Lagonda буде володіти не тільки дивовижною зовнішністю, але і відмінним оснащенням. Кросовер отримає масу автономних систем, що полегшують життя водієві. Втім, Палмер вельми акуратний в заявах: «Я не думаю, що до 2021 року у кого-то буде автономія рівня чотири. Може бути, до середини 2020-х років ». Зате зарядка батарей до рівня 80% буде займати менше години.

Lagonda 4

Початок шляху

Поки концепт Lagonda не дійшов навіть до тестових випробувань. На стенді були представлені 40-ка процентні масштабні моделі майбутнього автомобіля. Але у представників компанії є досить амбітні плани щодо моделі зокрема і бренду в цілому. «У нас є новий завод в Уельсі, де буде збиратися кросовер Aston Martin. А на сусідній лінії будуть здійснювати збірку Lagonda. Для просування в маси в Великобританії буде створена ціла мережа дилерських центрів, які допоможуть популяризації. На зовнішньому ринку моделі можна буде купити в салонах Астон Мартін ».

До того ж, в подальших планах керівництва – розширення модельного ряду. Першим, до 2021-го року стартує позашляховик Lagonda, а пізніше з’явиться спортивне купе і кабріолет. Всього, до 2023-го року світ повинен побачити три повністю електричних автомобіля від дочірнього бренду Aston Martin.

Чи з’явиться автомобіль в Україні, сказати поки складно – марка орієнтована в першу чергу саме на Старий Світ. Хоча, не виключено, що до наших країв автомобілі все-таки доберуться. Правда, на рік-два пізніше заявлених термінів дебюту в Європі.

Lagonda 2

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ