Вище, швидше, сильніше – Aston Martin планує заміну Vanqiush S

Вище, швидше, сильніше – Aston Martin планує заміну Vanqiush S

ПОДЕЛИТЬСЯ

Часом, автомобільні виробники стають заручниками постійного прогресу. Адже кожен наступний автомобіль повинен бути швидше, могутніше і презентабельнєє попереднього. І найскладніше в цьому плані виробникам спорткарів. Здавалося б, тільки вчора інженери показали все, на що здатні, як раптом вибагливі покупці вимагають все більше і краще. Британська компанія Aston Martin зіткнулася з питаннями подібного плану, але зараз їй вдалося з честю вийти з подібної ситуації.

Aston 3

Сни про щось більше

Флагман концерну Vanquish S вже досить сильно застарів, і керівництво фірми вирішило підготувати наступника для «дідка». Генеральний директор Марек Райхман заявив про те, що думки щодо заміни моделі були вже давно, проте тільки зараз вони придбали «матеріальне втілення».

«Наша філософія вимагає, щоб ми розширювали межі продуктивності та дизайну, пропонуючи нашим клієнтам не просто автомобілі, а щось більше». Зараз же на дорогах загального користування стали з’являтися закамуфльовані прототипи майбутнього флагмана.

Модель під ім’ям Aston Martin DBS Superleggera отримає агресивний фірмовий дизайн, з новими елементами. Автомобіль отримає оригінальну передню оптику зі збільшеними фарами, а також розширену задню частину. Також проглядається унікальний аеродинамічний обвіс, покликаний збільшити притискну силу на високих швидкостях. Очевидно, що на ринок вийде кілька модифікацій кузова, включаючи стандартне купе і кабріолет з м’яким верхом.

Інтер’єр Aston Martin DBS Superleggera більш традиційний. Шпигунські фото говорять про те, що машина отримає стандартний кермо трьохспиці, зручні спортивні крісла з кольоровою прострочкою, а також оригінально виконану приладову панель. На центральній консолі розміститься блок управління кліматом, а верхній сегмент буде відданий під екран мультимедійної системи. Просунута програма здатна взаємодіяти зі смартфоном, створювати власні точки доступу Wi-Fi або пропонує широкий список голосових команд.

Aston 5

Серйозні мети

Як своїх суперників британські маркетологи виділили не кого-небудь, а італійський суперкар Ferrari 812 Superfast, а також англійської колегу Bentley Continental GT. Під капотом авто розташується 5,2-х літровий агрегат з компонуванням V12. Двотурбінний мотор знаком по моделі DB11, де він видає 595 кінських сил.

Однак, для того, щоб скласти конкуренцію вищевказаним спорткарів, інженери змінили рівень наддуву, попрацювали над системою впуску / випуску та програмним забезпеченням двигуна. Точні технічні характеристики Aston Martin DBS Superleggera не повідомляються, але представники концерну натякають, що потужність агрегату наближається до позначки 800 кінських сил.

Aston 4

Масштабний наступ

Варто сказати, що модель Aston Martin DBS Superleggera є частина великого плану з просування марки на ринку. Британський концерн вже в 2019-му році запустить свій перший кросовер під ім’ям Varekai, а до 2021-го року буде представлений новий Vanquish, здатний конкурувати з середньомоторним спорткарами Ferrari 488 GTB і McLaren 720S.

Поява ж моделі Aston Martin DBS Superleggera на європейському ринку очікується ближче до кінця поточного року. Тоді ж машина буде доступна для замовлення в Україні. Орієнтовна вартість моделі – більше 350 000 у.о.

Aston 2

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ