Знову двійка – Aston Martin представив дві цікавих модифікації, які будуть випущені...

Знову двійка – Aston Martin представив дві цікавих модифікації, які будуть випущені обмеженою серією

ПОДЕЛИТЬСЯ

Фестиваль швидкості, який пройшов в місті Гудвуд, є справжнім святом для любителів спортивних автомобілів різного роду. Тут була представлена ціла плеяда цікавих новинок або оригінальних модифікацій уже відомих суперкарів. Однією з найпродуктивніших на заході була британська компанія Aston Martin, яка представила своїм шанувальникам цілих дві унікальні версії.

Крок перший

Aston Matin 1

Інженери компанії вирішили віддати данину увеженія одному з найпотужніших автомобілів свого часу – Aston Martin V600 Le Mans, який був випущений в 1999-му році. Обмежена серія розроблена на основі моделі Vantage, яка пройшла ряд істотних доробок.

Наприклад, автомобіль отримав новий кузов, виконаний з вуглецевого волокна, що дозволило істотно знизити вагу авто. Спорткар отримав інший капот з більш опуклою формою, а також оригінальні колісні диски, пофарбовані в чорний колір. Інтер’єр Aston Martin Vantage V600 також виконаний в темних відтінках. До всього, авто оснащене гоночними сидіннями з поліпшеною бічною підтримкою, а по салону є маса карбонових вставок – НЕ кермі, дверних картах, передній панелі і центральному тунелі.

Під капотом Aston Martin Vantage V600 буде встановлений 5,9-ти літровий агрегат з конфігурацією V12. Його максимальна потужність складе 600 кінських сил, що дозволяє подолати першу сотню вже через 3,9 секунди. Максимальний же показник швидкості складе 330 км / ч. Передача потужності на задні колеса здійснюється за рахунок нового семиступінчастого автомата.

Всього буде випущено 14 екземплярів – сім варіантів з кузовом купе і сім варіантів у виконанні кабріолет. Ціна Aston Martin Vantage V600 не оголошені, однак очевидно, що вона буде більше вартості V12 Vantage в 160 тисяч у.о.

Aston Matin 2

Швидкі і зухвалий

Aston Matin 5

Ще одним подарунком для шанувальників концерну стане Aston Martin Rapide AMR. Оригінальна серія отримала додатковий аеродинамічний обвіс і перероблену ходову частину. Модифікацію можна впізнати по спліттеру з вуглецевого волокна, карбоновим бічним накладок і задньому дифузору.

До всього, амортизатори стали на 10 мм нижче, а алгоритм робота адаптивної підвіски був перероблений під умови гоночної траси. Як бонус авто набуло 21-дюмйовие колеса, взуті в гоночні шини Michelin Super Sport, а також нову систему карбоново-керамічних гальм. Попереду встановлені 400-міліметрові диски з шестипоршневими супортами, а ззаду – 360-мілімтровие диски, які взаємодіють з супортами на чотири поршня.

Інтер’єр Aston Martin Rapide AMR відрізняється за рахунок двоколірного виконання – через крісла і дах проходять світлі лінії. Пілота в обійми приймають спеціальні гоночні крісла, розшиті алькантарою, а по салону рознесена маса карбонових вставок. Нагадувати про те, що водій знаходиться всередині обмеженої серії, покликані логотипи на підголівниках крісел.

В якості силового агрегату виступає 6-ти літровий наддувной двигун з переробленої системою впуску та випуску. В результаті потужність авто збільшилася з 545-ти до 595-ти кінських сил, а крутний момент склав 630 Нм. Завдяки таким технічним характеристиками Aston Martin Rapide AMR розмінює першу сотню за 4,2 секунди, а максимальний показник швидкості складе 327 км / ч.

Всього буде випущено лише 210 таких автомобілів. До своїх клієнтів перші авто доберуться вже цієї осені. Ціна Aston Martin Rapide AMR буде починатися з цифри 260 тисяч у.о., що на 45 тисяч дорожче, ніж стандартний Rapide S.

HyperFocal: 0
HyperFocal: 0

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ