А вы бы так смогли? Один – подставил свой автомобиль, чтоб спасти...

А вы бы так смогли? Один – подставил свой автомобиль, чтоб спасти жизнь водителю. Второй – заявил что оплатит весь ремонт герою!

ПОДЕЛИТЬСЯ

Глобальну мережу сьогодні облетіла новина про водія Tesla Model S, який пожертвував своїм автомобілем, щоб врятувати життя свого співвітчизника. Події розвивалися на атвобані, коли громадянин, що керував електромобілем, помітив дивну поведінку Volkswagen Passat. Останній їхав в лівому ряду при порожніх правих і періодично торкався відбійника. Потрібно віддати належне водію Tesla Model S, який всупереч поширеним стереотипам НЕ проскочив повз у вільних рядах, а порівнявся з Volkswagen і побачив, що водій Passat знаходиться без свідомості. Викликавши рятувальників за телефоном, власник електромобіля прийняв єдине правильне рішення пригальмувати своїм некероване авто, та в результаті, врятував життя людини, у якої стався серцевий напад.
Але це ще не все. У процесі ДТП Tesla Model S отримала пошкоджень на суму близьку 10 тисяч євро. Цей випадок привернув увагу глави Tesla Ілона Маска, який зробив заяву про те, що його компанія візьме на себе всі витрати з ремонту та відновлення електрокара.
16716077_1597574170260502_6473784200527147579_o

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ