3-й етап RTR Timeattack

3-й етап RTR Timeattack

ПОДІЛИТИСЯ

Третій етап RTR Timeattack успішно пройшов цими вихідними на автодромі «Чайка» в Києві.

На RTR Time Attack з’їжджаються пілоти з усієї України, і через це розмаїття автомобілів на треку росте з кожним роком. Автомобілі поділяються на класи в залежності від типу автомобіля та рівня його технічних доробок.

В рамках RTR Time Attack проходив 4-й етап Національної серії України «Carrera Time Attack» учасницями цієї серії є виключно автомобілі марки Porsche. Дивитися на те як Porsche з усієї України боряться за кращий час кола, справжнє задоволення. Адже це той рідкісний випадок коли автомобіль використовується за призначенням.

Через погані погодні умови боротьба між учасниками була максимально напруженою, що призвело до неприємних наслідків …

Для нашої команди це був один з найскладніших етапів адже до поганої погоди додалися технічні проблеми з автомобілями вирішувати які доводилося максимально оперативно.Але навіть це не завадило нам поповнити колекцію кубків. Рибак Артем заїхав на друге місце в класі S3 і Гришин Вадим також посів друге місце тільки вже в класі P-Sport Національної серії України Carrera Time Attack.

Нагородження пройшло в напруженій обстановці, адже місце на чемпіонській тумбі в деяких ситуаціях вирішували десяті, а то й соті секунди. Але це не завадило всім учасникам і глядачам насолодитися атмосферою змагань, адже це в першу чергу спорт, і програш повинен стимулювати бажання розвиватися, а не опускати руки.

ЗАЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ