2-й етап RTR Timeattack

2-й етап RTR Timeattack

ПОДІЛИТИСЯ

Другий етап RTR Timeattack успішно пройшов цими вихідними на автодромі “Чайка” в Києві.

Timeattack це вид автомобільних змагань в яких перемагає пілот який зміг показати кращий час кола в своєму класі. Гонщики виїжджають на трек з великими інтервалами, адже під час заїзду на такій складній трасі, мінімальна втрата концентрації може привести до зустрічі з бетонною стіною, а якщо враховувати те що “Чайка” дуже швидка траса, то ця зустріч закінчиться вкрай плачевно.

В рамках RTR Time Attack проходив третій етап Національної Серії України “Carrera Time Attack” учасницями цієї серії є виключно автомобілі марки Porsche. Дивитися на те як Porsche з усієї України боряться за кращий час кола, справжнє задоволення. Адже це той рідкісний випадок коли автомобіль використовується за призначенням.

Крім Porsche на треку виступали дуже гідні і цікаві автомобілі. Так Михайло Павленко на своєму Mitsubishi Lancer X Evolution встановив новий рекорд автодрому Чайка, він проїхав коло за 1:13:97, тим самим побивши свій же рекорд.

Команда Dreamcar природно не могла пропустити такий важливий захід, Гришин Вадим на Porsche Cayman посів друге місце в класі Club Sport S1 і також друге місце в Національній Серії України “Carrera Time Attack.

Рибак Артем посів друге місце в класі Club Sport S3.

ЗАЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ