Еще одна крутая фотография из нашего Instagram @dreamcarua September 12, 2016 at...

Еще одна крутая фотография из нашего Instagram @dreamcarua September 12, 2016 at 09:23AM

ПОДЕЛИТЬСЯ

Цей тиждень усі світлини нашого інста будуть присвячені автомобілям зі славетної Штутгардської конюшні — заводу Порше. Роспочнемо з автомобіля, що зараз є живою легендою, не зважаючи на свій поважний вік.
#Porsche #356 розробка на той час ще зовсім молодого Фердінанта Порше що заклала підгрунтя для подальшого розвитку філософії авто з двигуном розташованим поза задніми колесами.
Porsche 356 — перший автомобіль від знаменитої німецької фірми Porsche. Швидкий і легкий в управлінні — дводверний Porsche 356 був задньопривідним, задньомоторним спортивним авто, виконаний у двох конфігураціях — з жорстким або складним верхи. Інноваційні розробки тривали роками, сприяючи успіхам в автоспорті і зростанню популярності марки. Виробництво почалося в 1948 році в Гмюнд, Австрія, де було вироблено близько 50 машин. У 1950 році фабрика була перенесена в Штутгарт, Німеччина; основне виробництво 356-ї моделі тривало аж до квітня 1965 року, коли її місце зайняла модель 911, представлена ​​восени 1963 року. За приблизними оцінками, зараз збереглося близько половини з вироблених 76 тис. автомобілів Porsche 356.
У різні часи на автомобіль встановлювали чотирьохциліндрові опозитні бензинові двигуни об’ємом від 1,1 до 2,0 літра, потужністю від 40 до 130 к.с.

The 356 was created by #Ferdinand «Ferry» Porsche (son of Ferdinand Porsche, founder of the #German company), who founded the Austrian company with his sister, Louise. Like its cousin, the Volkswagen Beetle (which Ferdinand Porsche Sr. had designed), the 356 is a four-cylinder, #air-cooled, #rear-engine, #rear-wheel drive car with unitized pan and body construction.
#dreamcar #amazing_cars #carlifestyle #supercars #carsofinstagram #instacars #carshow #carporn #instagood #drive #exoticcar #bestoftheday #driver #speed #ride #engine #vehicle #sportscar через наш Instagram http://ift.tt/2cp6oPo

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ