Еще одна крутая фотография из нашего Instagram @dreamcarua October 28, 2016 at...

Еще одна крутая фотография из нашего Instagram @dreamcarua October 28, 2016 at 01:37PM

ПОДЕЛИТЬСЯ

Концепт-кар автомобіля під назвою Peugeot 308 RC-Z concept вперше був представлений на Франкфуртському автосалоні 2007 року. Спочатку RCZ планувався як звичайний концепт-кар, проте він отримав гарні оцінки критиків, добре відгукнулися і прості покупці. Тому #Peugeot врахували це і вирішили, що автомобіль варто пустити у виробництво. Передсерійний зразок, показаний на Франкфуртському автосалоні 2009 року, був дуже близький до оригінальної концепції в плані стилю і дизайну, проте було внесено ряд поправок, таких як подвійна вихлопна система праворуч, замість центрального розташування у концепту. Плавні вигини даху були натхненні #Zagato.
Продажі почалися в травні 2010 року, зараз автомобіль продається більш ніж в 80 країнах світу. Збірка проводиться в Австрії на заводі «Magna Steyr», підрозділі #Magna International. RCZ має комерційний успіх. 30,000-ий автомобіль зійшов з конвеєра 21 червня 2011 року.
#RCZ отримав нагороду «Купе року» від журналу #TopGear в 2010 році і спеціальну премію «Дизайн» від журналу #AutoExpress в 2010 році, а також авторитетну нагороду від європейського центру дизайну «Red dot». #dreamcar #amazing_cars #classic #carlifestyle #supercars #carsofinstagram #instacars #carshow #carporn #instagood #drive #exoticcar #bestoftheday #driver #speed #ride #engine #vehicle #sportscar #asphalt через наш Instagram http://ift.tt/2eWOnqG

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ