Еще одна крутая фотография из нашего Instagram @dreamcarua September 16, 2016 at...

Еще одна крутая фотография из нашего Instagram @dreamcarua September 16, 2016 at 11:12AM

ПОДЕЛИТЬСЯ

Porsche Cayenne — великогабаритний автомобіль класу SUV з люксовим обладнанням німецького автоконцерну Porsche AG. Виробляється на заводі Porsche в Ляйпцигу з 2003 року.
Автомобіль був створений за активної участі концерну Volkswagen AG. Для реалізації амбітного проекту була спроектована принципово нова для обох марок платформа з подовжнім розташуванням двигуна, потужним несучим кузовом з підрамника, повністю незалежна підвіска всіх коліс на подвійних поперечних важелях (пружинної (Cayenne / Cayenne S) та пневматичної (Cayenne Turbo / Turbo S) з можливістю регулювання кліренсу) і постійним повним приводом з роздавальної коробкою передач і блокується міжосьовим диференціалом. Інженери Volkswagen відповідали за розробку і компоновку повнопривідної трансмісії, а фахівці Porsche — за підвіску, ходові якості і керованість, при цьому кожна з марок створила для позашляховиків власну лінійку двигунів (виняток — 3,2-літровий двигун V6 виробництва Volkswagen, який ставиться на модель Porsche Cayenne і вважається «бюджетним»). Дизайн моделей німецькі фірми розробляли роздільно. Автомобілі Porsche Cayenne і Volkswagen Touareg побудовані на спільній платформі, яка виявилася досить вдалою. Зокрема, ходові якості Porsche Cayenne непогано проявляють себе на бездоріжжі, завдяки гнучкої та надійної підвісці. Це перший автомобіль з двигуном V8, побудований Porsche з 1995 року, коли виробництво Porsche 928 було припинено. Починаючи з 2008 року, всі двигуни мають безпосереднє упорскування.
Саме Cayenne на початку двохтисячних став тим локомотивом, що вивіз Porsche з кризи та приніс прибуток, завдяки якому згодом з’явились нові моделі.

The #Porsche #Cayenne entered the market with mixed anticipation. However, it soon proved that it was the performance vehicle among SUVs and was praised for its excellent handling and powerful engines. The lineup initially consisted of the V8-powered Cayenne S and Cayenne Turbo. Later in the model cycle, VR6 and diesel-powered versions joined the lineup.

#dreamcar #carshow #carporn #instagood #drive #exoticcar #bestoftheday #driver #speed #ride #engine #vehicle #sportscar #carsofinstagram через наш Instagram http://ift.tt/2cvwVcV

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ