Aston Martin приступил к предсерийному производству кроссовера DBX

Aston Martin приступил к предсерийному производству кроссовера DBX

ПОДЕЛИТЬСЯ

На новому заводі Aston Martin в Сейнт-Атан в Південному Уельсі почалося виробництво тестових зразків кросовера DBX. Це другий британський завод компанії Aston Martin. Поки тут працює тільки 200 чоловік. Надалі кількість робочих місць буде збільшено. Серійне виробництво першого кросовера марки почнеться в першій половині 2020 року. У 2022 році на підприємстві почнуть випускати автомобілі належить Aston Martin нової марки Lagonda, побудовані на основі концептів Vision і All-Terrain.

Концепт DBX був вперше представлений навесні 2015 року на автошоу в Женеві. Серійну версію кросовера компанія показала восени 2018 року, тоді ж почалася велика програма тестування, деякі етапи якої, проходили в районах, де раніше не випробовувався жоден спорткар марки. Першим етапом стали випробування в Північному Уельсі, де проходить етап чемпіонату світу з ралі, а в березні цього року з’явився ролик з випробувального треку Pirelli в Швеції, недалеко від полярного кола. Також програма включала тести на Середньому Сході, альпійських перевалах, високошвидкісних німецьких автобанах і Нюрбургринзі.

Предположительно, моторную гамму кросcовера составят 4.0-литровый твин-турбо двигатель V8 от Mercedes-AMG мощностью около 600 л.с. и собственный двигатель V12. Позже ожидается появление гибридной и полностью электрической модификаций. Гибридная силовая установка достанется кроссоверу от представленного в марте текущего года в Женеве четырехдверного купе Mercedes-AMG GT. В составе установки турбодвигатель V6 (435 л.с., 520 Нм), электромотор (22 л.с., 250 Нм) и 9-диапазонный «автомат».

На рынке Aston Martin DBX предстоит конкурировать с Bentley Bentayga, Lamborghini Urus, Porsche Cayenne и Maserati Levante.


ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ